KAYAKLA ATLAMA KITA KUPASI YARIŞMASI
Federasyon
 
  Stil Seç :           
Faaliyet Programı
Yarışma Sonuçları
TKF Kurulları
Vizeli Öğreticiler
Vizeli Antrenörler
Vizeli Hakemler
Milli Sporcular
İl Temsilcileri
Kulüpler
Kayak Merkezleri
Olimpik Kayakçılarımız
Dosya İndir
Haberler
Duyurular
 

 

  
Duyurular
GENEL YARIŞMA BÜLTENİ
Kayak İstatistik
TKF TEBLİĞİ
Web Sitesi Kopya hakları
Yarışma Başvuru Formu ile ilgili ÖNEMLİ DUYURU
Kayak Kulüplerimizin dikkatine
İllerimizden Faaliyetler
Mevcut İçerik Yok

<-- Geri Dön

 


KAYAKLA ATLAMA KITA KUPASI YARIŞMASI

Uluslararası Kayak Federasyonunun (FIS) ve Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan Kayakla Atlama Kıta Kupası yarışması 17-18 Aralık 2011 tarihleri arasında Erzurum’da yapılacaktır.
 
Yarışma teknik toplantısı 16 Aralık 2011 tarihinde Atlama Kuleleri Otelinde saat 10:00’da yapılacak olup, yarışmaya katılacak görevli ve hakem listesi

       

KAYAK FEDERASYONU BAŞKANLIĞI YARIŞMA GÖREVLİ LİSTESİ

       
YARIŞMANIN ADI : KAYAKLA ATLAMA KITA KUPASI YARIŞMASI
YARIŞMANIN YERİ : ERZURUM  
YARIŞMANIN TARİHİ : 17-18 ARALIK 2011   
YARIŞMA MÜDÜRÜ : Fatih ÇİNTİMAR ERZURUM
YARIŞMA KOORDİNATÖRÜ : Ahmet Muhtar KURT ANKARA
FEDERASYON GÖZLEMCİSİ : Nevzat BAYRAKTAR ERZURUM
TEKNİK KURUL : Orcan MIZRAK ERZURUM
    Erhan DURSUN AĞRI
    Murat SERBES ANKARA
DOKTOR : Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce tayin edilecek
BRANŞ SORUMLUSU : Yüksel ÖZKAVCI ERZURUM
TESİS SORUMLUSU : Fatih KIYICI ERZURUM
TESİS SORUMLU YRD : İzzet UÇAN ERZURUM
OBMAN : Yavuz KONCA ERZURUM
HAKEMLER ŞEFİ : Hüseyin ÖZ ERZURUM
YARIŞMA SEKRETERİ : Mustafa YAPRAK ERZURUM
YARIŞMA SEKRETER YRD : Billur YILMAZ ANTALYA
YARIŞMA SEKRETERYA : Refik ABAY ERZURUM
    Kutlu DUMLU ERZURUM
    Selçuk YILDIRIM ERZURUM
    Mehmet KAYA ERZURUM
    Serhat CERRAH ERZURUM
    Ceyhun BİRİNCİ ERZURUM
    Ömer Faruk YAPRAK ERZURUM
    Nilifer YURTTAŞ ERZURUM
    Tuna FERAh ERZURUM
    Merve KONCA ERZURUM
    Didar GÜLTEKİN ERZURUM
RAMPA ŞEFİ : Armağan HAYIRLI ERZURUM
RAMPA ŞEFİ YARDIMCISI : Zafer OKUMUŞ ERZURUM
START HAKEMİ : M.Tolga YURTCAN ERZURUM
    Selim BAŞAR ERZURUM
YARDIMCI START HAKEMİ : S.Yenal VANGÖLÜ ERZURUM
    Öztürk AĞIRBAŞ ERZİNCAN
İNRUN ŞEFİ : Murat SERBES ANKARA
HESAPLAMA ŞEFİ : Ali ERZURUMLUOĞLU ERZURUM
HESAPLAMA EKİBİ : Erdem EROĞLU ERZURUM
    Kübra CİVELEK ERZURUM
    Aykut ALTUNTAŞ ERZURUM
FIS ADAY PUAN HAKEMİ : N.Fazıl KİSHALI ERZURUM
    Hüseyin EROĞLU ERZURUM
    Murat KALDIRIMCI ERZURUM
    M.Tolga YURTCAN ERZURUM
    S.Yenal VANGÖLÜ ERZURUM
    Selim BAŞAR ERZURUM
    Öztürk AĞIRBAŞ ERZURUM
SPİKER : Mümin Gökhan ŞENOCAK ERZURUM
OUTRUN ŞEFİ : Fatih ÇANAKCI ERZURUM
OUTRUN : Taşkın GÜRBÜZ ERZURUM
    İlhan Metin DAĞSUYU ERZURUM
MESAFE ÖLÇÜM ŞEFİ : Gökhan BAYRAKTAR ERZURUM
    Ahmet ŞİRİNKAN ERZURUM
    Mehmet Fatih ÖCAL ERZURUM
MESAFE ÖLÇÜM : Fikrettin KOÇ ERZURUM
    Erkan ENES ERZURUM
    Yusuf KARSLI ERZURUM
    Ahmet YAŞAR ERZURUM
    Nazım SARAÇOĞLU ERZURUM
    Fulya KARAMAN ERZURUM
    Hakan OMAÇ ERZURUM
    Ömer KARSLI ERZURUM
    Selami TOPALOĞLU ERZURUM
    Sefa YUNUSOĞULLARI ERZURUM
    Fesih DOĞAN ERZURUM
    Nurcan DEMİREL ERZURUM
    Gülsüm SUNAR ERZURUM
    Gökhan YİĞİT ERZURUM
    Recep BİRİNCİ ERZURUM
    Haluk SİVRİKAYA ERZURUM
    Metin KIRMACI ERZURUM
    M.Nuri TÜZEMEN ERZURUM
    Tufan KARAKAŞ ERZURUM
    Barbaros AĞGÖN ERZURUM
    Taha Çağrı ŞENOCAK ERZURUM
    Şener UZUNPOLAT ERZURUM
    Burhan KESKİN ERZURUM
    Sema AKKUŞ ERZURUM
    Selçuk OKUYUCU ERZURUM
    Yavuz AKKUŞ ERZURUM
    Mikail YILMAZ ERZURUM
    Arif GEYİK ERZURUM
    Kübra ÖZDEMİR ERZURUM
    Elif ŞIKTAR ERZURUM
    Engin AĞGÖN ERZURUM
    Ahmet Haktan SİVRİKAYA ERZURUM
    Furkan DEMİR ERZURUM
    İsmail GÜZELOĞLU ERZURUM
    Turgay ÇELİK ERZURUM
    İbrahim KARAKAŞ ERZURUM
    Turgay GÜNGÖR ERZURUM
    Ahmet Arif ÇAKMUR ERZURUM
    Hakan YILMAZ ERZURUM
    Abdusselam EROĞLU ERZURUM
    Yunus ÖZTAŞYONAR ERZURUM
    Sinan TOPALLİ ERZURUM
    Harun BAKIŞ ERZURUM
    Eser AĞGÖN ERZURUM

<-- Geri Dön
  • Diğer Başlıklar
  • ALP DİSİPLİNİ MİLLİ TAKIM ÇALIŞMA KAMPI
  • BİATHLON MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI VE SEÇME YARIŞMASI
  • KAYAKLI KOŞU MİLLİ TAKIM KAMPI AVUSTURYA/RAMSAU
  • KAYAKLI KOŞU HAZIRLIK KAMPI
  • ALP DİSİPLİNİ KAYAKLI ÇALIŞMA KAMPI
  • SNOWBOARD MİLLİ TAKIM SEÇME SONUÇLARI BELLİ OLDU
  • ELEKTRONİK KRONOMETRE KURSU SONUÇLARI
  • 2015 YILI LİSANSINI VİZE YAPTIRACAK HAKEM, ANTRENÖR VE ÖĞRETİCİLERDEN İSTENEN EVRAKLAR
  • SNOWBOARD LİTVANYA KAMPI MİLLİ TAKIM SEÇMESİ
  • KAYAKLI KOŞU A VE B TAKIMI ÖZEL ANTRENMAN KAMPI
  • Son : 10 Gösteriliyor | Devamı ->

    Üyelik
    Şifremi Unuttum.
    Üye Ol.

      
    Sponsorlarımız

     

    . .
    Önemli Telefonlar
    Federasyonlar
    GSGM Birimler
    İl Müdürlükleri
    Önemli Bağlantılar
    Alp Disiplini
    FIS`e üye Federasyonlar
    Kayakla Atlama
    Kayaklı Koşu
    Snowboard
    Tekerlekli Kayak
    Hava Durumu
    Ziyaretçiler
    Toplam :   2410940
    Bugün :   458
    Aktif :   12

     

    Tüm Hakkı Saklıdır. Türkiye Kayak Federasyonu © 2007